کراتین درمانی

دسته بندی: کراتینه
کراتین درمانی

کراتین ماده ای است که در پوست و ناخن انسان و حتی در شاخ حیوانات وجود دارد. از کراتین برای احیای مو استفاده می شود. مو توسط عوامل مختلف دچار آسیب دیدگی شدید می شود و در نتیجه ی آن حفرات تو خالی در ساختار مو ایجاد میگردد و موجب شکنندگی و چین و چروک در شکل ظاهری مو می شود. بعد از کراتین حفرات خالی موی آسیب دیده از عناصر لازم پر می شود و در نتیجه ی پر شدن حفرات، شکل چروکیده ی مو صاف میگردد. عملا وظیفه ی اصلی کراتین باز گرداندن عناصر اصلی مو به ساختار آن میباشد. مواد نگهدارنده ای به نام فرمالدئید که در محصولات مختلفی وجود دارد و بوی تندی دارد (این ماده در لاک هم موجود است) و با دوزهای مختلف در کراتین های موجود، وجود دارد. یک کراتین مرغوب عاری از این مواد میباشد. جالب است بدانید فرمالدئید مو را به حالت کما برده، مو صاف می شود ولی بعد از دو ماه مو خرد شده و دچار شکنندگی شدید میشود. متاسفانه سود جویانی که به دنبال سود خود هستند مقدار این مواد را زیاد کرده و با نوید این که مواد صاف کننده در این مواد موجود است و موها را نرم و حریری میکند متقاضیان را تشویق به خرید می کنند. این مواد بعد از استنشاق جذب خون شده و به تدریج موجب سرطان مغز استخوان میشود. استفاده از این مواد کاری است حرفه ای که توسط یک کارشناس خبره باید انجام شود. حتی تشخیص نوع کراتین در سلامت آرایشگر می تواند نقش مهمی ایفا کند. لطفا از اجرای آن بدون گذراندن دوره های مربوطه و کسب اطلاعات لازم خودداری کنید.
موسسه زیبایی رهبری با کارشناسان آموزش دیده و حرفه ای این فن و استفاده از کراتین بدون فرمالدئید در خدمت شماست تا موهایی سالم به شما هدیه دهند.
هم چنین عزیزانی که علاقمند به فراگیری این تکنیک هستند میتوانند از تجارب اساتید این فن استفاده کنند و در کلاس های آموزشی ما شرکت کنند.

img
دیدگاه ها درباره این مطلب: